Atrakcje

Podczas trwania całej imprezy zadbaliśmy o to, aby każdy znalazł coś dla siebie.

STREFA CZIPOWANIA ZWIERZĄT
Na DOGGY DAY przyjedzie również Czipobus Fundacji Safe Animal 🚐
 
Co to oznacza❓
Każdy właściciel może przyprowadzić swojego pupila i CAŁKOWICIE ZA DARMO zaczipować oraz zarejestrować go w Międzynarodowej Bazie Danych Safe Animal 🐩 🐈🐇 🐁
 
Niezależnie od tego czy masz 🐶, 🐱 czy 🐰, pamiętaj, aby zabrać ze sobą:
1. Książeczkę zdrowia zwierzaka 📖
2. Dowód osobisty właściciela 🪪
📢 Koty i króliki należy przynieść w transporterze. Dzięki temu zwierzęta będą czuły się swobodnie i bezpiecznie.
Pamiętajcie, że wszystkie zwierzaki musza mieć aktualne szczepienia.
 
Dla wszystkich zwierzolubów przygotowaliśmy również ciekawą loterię fantową. Przekazując darowiznę, do wygrania będą m.in.:
suplementy diety dla zwierząt, bidony podróżne na wodę dla psa, produkty dla dzieci z, logotypem SAFE-ANIMAL
i wiele, wiele innych
 
STREFA WARSZTATÓW
Osoby, które dostały potwierdzenie udziału w warsztatach zapraszamy do stoiska organizatora jako miejsce zbiórki z prowadzącym

PROGRAM WARSZTATÓW:
11:00-11:45 Komunikacja zapachowa, węszenie i znakowanie – czym jest spacer dla psa
Marta Woźniak, Zoopsycholog Marta Woźniak – Konsultacje I Edukacja
 
12:00-12:45 Zabawa między psami
Magda Dyrga, Best Dog
 
13:00-13:45 Nosework
Olga Nylec, Szkoła PSIOK
STREFA WYKŁADÓW
Odbywają się w sali konferencyjnej ERGO ARENA, wejście A1 do hali ERGO ARENA (tuż za stoiskiem organizatora) i podążanie za znakami
 
PROGRAM WYKŁADÓW:
11:00-11:45 Pierwsza pomoc dla zwierząt domowych
Adrian Zatoń, Gdańska Całodobowa Lecznica Weterynaryjna Zwierzyniec
 
12:15-13:00 Kultura społeczna psów
Ada Bader, Bliżej psa – Adrianna Bader
 
13:30-14:15 Od szczeniaka do psiaka bystrzaka
Marta Lichnerowicz, Silva Lupus
STERFA FOTO
Podczas trwania wydarzenia będą ustawione dwa profesjonalne studia fotograficzne dzięki uprzejmości naszych zaprzyjaźnionych fotografów: Lady Pet Studio oraz Vesperr-studio Estera Maszota, gdzie będziecie mogli sobie zupełnie za FREE zrobić zdjęcie ze swoim pupilem i mieć piękną pamiątkę.
 
Mam na imię Marta, a Lady Pet Studio jest realizacją mojej pasji fotograficznej oraz miłości do przedstawicieli braci mniejszej. Praca ze zwierzętami, a w szczególności z psami, była moim marzeniem odkąd sięgam pamięcią. Dlatego też w swoje zdjęcia wkładam dużo serca i zaangażowania. Każdy zwierzak w moim domowym studio może czuć sie jak u siebie, zawsze czeka na niego miska z wodą, pyszne smakołyki i dużo miłości bez limitu! Ostatnia pozycja z menu cieszy się największą popularnością wśród futrzastych gości 😉 Do swoich studyjnych czterech kątów zapraszam także psiaki szukające domów, dzięki czemu mogą koncertowo zaprezentować się w ogłoszeniach adopcyjnych.
 
Vesperr studio – Estera – to ja miłośniczka natury, zwierząt, śpiewu ptaków. Gdy biorę do ręki aparat zapominam o wszystkim co mnie otacza. Moja fotografia jest bardzo różnorodna – od zdjęć rodzinnych po biznesowe, jednak przyświeca im jedno – chce pokazać Was, Waszą rodzinę, Waszą działalność, Wasze zwierzaki najpiękniej jak potrafię. Widzę Was wszystkich pięknych i chce żebyście też to dostrzegli patrząc na siebie na moich zdjęciach
STREFA DLA DZIECI

Strefa dla dzieci powstawła współnie z TuBazą.

tuBAZA to centrum kulturalne powstałe na terenie Parku Kolibki w Gdyni. Zajmujemy się tematami związanymi ze sztuką, architekturą, designem oraz technologią.
Ośrodek ma również na celu integrację środowisk twórczych, promowanie sztuki oraz edukację. Oferuje bogaty program wydarzeń artystycznych ukierunkowanych na młodą sztukę miejską, ideę open source i zrównoważonego rozwoju, otwartych dla publiczności, takich jak: wystawy, wykłady, warsztaty, projekcje, festiwale, spotkania z twórcami, wydarzenia łączące wiele dziedzin sztuki, projekty artystyczne.
 
Dla najmłodszych mamy zaplanowane m.in:
– malowanie buziek
– robienie szarpaków i mat węchowych dla psiaków
– inne atrakcje
 
STREFA GASTRO
Znajduje się na lewo od wejścia głónego A1 do ERGO ARENA w FOOD COURT Classic
Będziecie mogli kupić napoje:
– kawę, herbatę
– wodę, napoje gazowane
 
oraz przekąski i inne snacki.
 
Będzie też grillowanie, kończące sezon letni 🙂:
– karkówka
– kiełbaski
– szaszłyki
– sałatki
 
Dla najmłodszych będą lody 🙂
 
Zapraszamy wszystkich serdecznie ❤️
POKAZ PSÓW PRACUJĄCYCH
Grupa Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto jest jedną z najstarszych, działających nieprzerwanie od 1990 roku, jednostek ratowniczych funkcjonujących m. in. w Systemie Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża.
Grupa tym różni się od pozostałych jednostek Systemu, że oprócz ratownictwa na poziomie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy posiada możliwości podejmowania różnych działań ratowniczych o charakterze specjalistycznym jak: ratownictwo wysokościowe, wodno-nurkowe czy poszukiwawcze z wykorzystaniem psów ratowniczych.
 
Nasze działania prowadzimy zarówno jako samodzielny podmiot, jak też w ścisłej współpracy z Policją, Pańswową Strażą Pożarną, Zespołami Ratownictwa Medycznego, Centrami Zarządzania Kryzysowego oraz wszelkimi podmiotami zajmującymi się pomocą humanitarną. Nasi ratownicy brali i biorą aktualnie czynny udział w pomocy Ukrainie jak też w wielu aktywnościach związanych z edukacją dotyczącą ratownictwa, pierwszej pomocy i pracy z psami poszukiwawczo-ratowniczymi.
 
Ci ludzie robią niesamowita robotę i będą czuwać nas naszym bezpieczeństwem więc dajcie im dużego lajka 🙂
 
Dodatkowo o 13:30 odbędą się pokazy psów ratowniczych Grupa Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto