Partnerzy

Partnerami wydarzenia Doggy Day 2022 zostali odpowiednio:

PARTNER WYDARZENIA 
Pyszne posiłki dla psich smakoszy! Josera to producent smacznych i zdrowych karm suchych oraz mokrych dla psów. Karmy nie posiadają barwników, aromatów, nie są testowane na zwierzętach, a ich produkcja jest w 100% neutralna dla klimatu.

PARTNER BRANŻOWY
SAFE-ANIMAL jest Międzynarodową Bazą Danych zaczipowanych zwierząt. Rejestrując dane swojego pupila w SAFE-ANIMAL ułatwiasz mu bezpieczny powrót do domu, jeśli przytrafi mu się zaginięcie.

PARTNER BRANŻOWY
Fidelis Press Sp. z o.o. jest wydawcą magazynów ZooBranża oraz Piesrasowy. ZooBranża to niezależny, nowoczesny i dynamiczny, bezpłatny miesięcznik skierowany do właścicieli i pracowników sklepów oraz hurtowni zoologicznych, gabinetów weterynaryjnych, producentów i dystrybutorów, hodowców oraz innych osób zainteresowanych branżą zoologiczną. Dwumiesięcznik Pies rasowy jest magazynem dedykowanym wystawcom, hodowcom i opiekunom psów.
Fidelis Press Sp. z o.o. jest również właścicielem aplikacji mobilnej MyPetStory. Aplikacja mobilna MyPetStory dla miłośników zwierząt, to wirtualny asystent dla opiekunów w opiece, pomoc w świadomych i mądrch adopcjach, a także  spersonalizowane kupony i treści!