Cykoria

Cykoria

Imię: Cykoria Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 2 lata Czip
Płeć: suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia Akceptuje psy
Aktywność: mała Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Cykoria całe swoje młode życie spędziła na wsi przykuta łańcuchem do dziurawej budy. W bardzo młodym wieku została mamą i dzielnie wychowywała swoje maluszki, gdy sama prawie przymierała głodem.

Cykoria oraz jej dzieci przyjechała nad morze z Podlasia. Dzieciaczki szybko znalazły domy i cieszą się wolnością i miłością jaką obdarzyły je nowe rodziny – nigdy nie trafią na łańcuch ani do budy.

Cykoria potrzebowała trochę czasu aby zaufać człowiekowi. Wszystko było dla niej nowe i przerażające. Bała się nawet cieszyć z obecności człowieka. Małymi krokami poznała otaczający ją świat – świat skrajnie inny od tego, który znała dotychczas.
Sunia jest pod wspaniałą opieką domu tymczasowego, od tego czasu zmieniła się nie do poznania. Nauczyła się bawić zabawkami oraz czerpać radość z najmniejszych rzeczy.
Bardzo dobrze czuje się w towarzystwie innych psów. Nabiera odwagi i chętnie zaczepia do zabawy. Wciąż jednak duże miasto wzbudza w niej niepokój dlatego szukamy domu w spokojnej okolicy z dala od miejskiego hałasu.

Cykoria sygnalizuje swoje potrzeby i załatwia je na dworze. Dzielnie czeka na powrót opiekuna z pracy (przesypiając prawie cały dzień). Do nowo poznanych ludzi podchodzi z lekką rezerwą ale bardzo szybko odczytuje dobre intencje i podbiega po swoją porcję „pieszczot”. Nie ma w niej ani cienia agresji. Uwielbia ciszę, spokój a w swoją opiekunkę wpatrzona jest jak w obrazek.
Nasza Cykoria została odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona i zaczipowana. Już niebawem przejdzie zabieg sterylizacji.
Jej wiek został oceniony na dwa lata, choć w sercu to jeszcze psie dziecko pragnące nadrobić stracony czas.

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość