Gutek

Gutek

Imię: Gutek Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 11 lat Czip
Płeć: pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Gutek – żwawy senior, który trafił pod naszą opiekę w ubiegłą sobotę.

Szuka domu w którym będzie pępkiem świata, rozpieszczanym i kochanym, ale który uszanuje Gutkowe humorki i czasem zrzędliwe jojczenie staruszka.
Chętnie siedzi na kolankach, wtula się w ręce i prosi o głaski, jak już zaufa to również lubi być noszony na rękach. Widać, że w poprzednim życiu był czyjąś maskoteczką. Ale nie myślcie, że z Gutka jest jakiś niedołęga! Co to, to nie Gutek w dt dzielnie maszeruje na kilkukilometrowe spacery i ani myśli siedzieć wówczas na raczkach – psiak ma jeszcze spory apetyt na życie.
Ładnie dogaduje się z psami i kotami o ile nie zaglądają mu do miski ?

Jak to zwykle bywa, okazało się, że pies wymaga interwencji weterynaryjnych, a kiesa pusta…. zmuszeni jesteśmy prosić o pomoc w opłaceniu nowego startu dla dziadeczka.
Gutek ma połamane zęby, guz na tułowiu, niedoczynność tarczycy, anemię i mały problem z wątrobą, czyli siła złego na małego…
https://zrzutka.pl/dcxt88

Nie chcemy by brak pieniędzy opóźnił leczenie, Gutek jako stary pies nie ma już czasu by czekać, tym bardziej, że on z życia chce czerpać pełnymi łapkami ?
Koszty ratowania niewielkiego, zaniedbanego pieska wcale nie są małe, ale czy nie zasłużył on na godną, spokojną starość, najlepiej u boku ludzi, dla których będzie właśnie tym pępkiem świata.

 

Nie zostanie wydany do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość