Laluś

Laluś

Imię: Laluś   Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 5 lat   Czip
Płeć: pies   Szczepienia
Rasa: mieszaniec   Akceptuje dzieci
Wielkość: średni   Akceptuje psy
Aktywność: średnia   Akceptuje koty

 

 

Kategoria:

Opis

 

Status: do adopcji.

Zostań najlepszym przyjacielem Lalusia.

Pomimo pandemii otwieramy turnus rehabilitacyjno- odchudzający dla psiaków nad morzem.
Oczywiście z przymrużeniem oka 😉

Ostatnio pod troskliwe skrzydła naszych domów tymczasowych trafiło kilka okrąglutkich psiaków. O tym jak źle wpływa nadwaga na zdrowie i kondycję naszych czworonożnych przyjaciół nie będziemy się rozpisywać.
Zabieramy się za treningi, spacery i wprowadzamy zbilansowaną dietę. Laluś już wie jak wspaniale jest mieć przyjaciela ( póki, co tymczasowego), który zawsze znajdzie czas na ciekawy spacer i zrozumie jego potrzeb.

Laluś jest wyjątkowym psem. Ma 5 lat, sięga go połowy łydki i zdecydowanie jest królem kanapy.
Delikatnie zaczepia opiekuna do zabawy, nie jest przy tym nachalny, ale trudno mu odmówić pieszczot czy chwili relaksu podczas drapania po brzuszku.
Ma ogromny apetyt i pewnie zjadłby konia z popytami ( nie będziemy sprawdzać 😉 ).

Uwielbia odpoczywać na kanapie, jeśli sięgniesz po ciekawą książkę, on chętnie dotrzyma ci towarzystwa.
Praca on-line, wspaniale!! Laluś cichutko zajmie miejsce obok Ciebie i poleniuchuje, kiedy ty będziesz pracował na jego utrzymanie.
Nasz niewielki przyjaciel uwielbia aportować, choć nie zawsze przynosi zdobycz do celu to i tak świetnie się przy tym bawi. Zna podstawowe komendy ( nie wolno, zostań, chodź) swoje potrzeby załatwia grzecznie na spacerze.

Laluś coraz lepiej radzi sobie podczas chodzenia po schodach, które były dla niego nowością. Otoczony wsparciem opiekuna poznaje świat, który go otacza. Jeszcze bardzo ruchliwa ulica wzbudza w nim mały niepokój, ale z pewnością i do tego przywyknie nasz dzielny chłopak.

Jak to bywa w przyrodzie nic nie ginie, najwyżej zmienia właściciela. Tak właśnie dzieje się czasem z pozostawionymi na stole kanapkami, czy ciasteczkami – Laluś potrafi wyniuchać smakołyki. Ale trudno się na niego gniewać, pociesznie zadaje pytanie wzrokiem – „ …a masz jeszcze troszeczkę? „

Chłopak grzecznie przesypia całą noc, wieczorkiem tylko robi rozpoznanie w terenie czy aby na pewno nie mógłby spać w łóżku między opiekunami, po czym grzecznie zasypia w wyznaczonym mu miejscu.

Laluś czeka na swojego nowego przyjaciela. Kiedy już go pozna z pewnością szybko mu zaufa i będzie go wielbił do końca swojego życia.

Psiak został odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony, zaczipowany jak również wykastrowany jest, więc gotowy zamieszkać w nowym domu.

 

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość