Wiewiór

Wiewiór

Imię: Wiewiór Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 7 lat Czip
Płeć: pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: małą Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Wiewiór przyjechał do nas z Judytowa, gdzie skradł nasze serducha od pierwej sekundy. No stał taki mały, rudy psiak i wpatrywał się w nas merdając ogonem jak śmigłem od helikoptera. Cóż innego mogłyśmy zrobić? Sam postanowił że jedzie nad morze.

Wiewiór ma ok 7 lat i waży całe 8kg. Ma tylko jedno oczko gdyż drugie stracił podczas starcia z innymi psami. Na pewno były to 4 wielkie psiury, krew się lała i one wyszły z tego potyczki bardziej okaleczone niż on. Był u dr. Garncarza na konsultacji w Warszawie i niestety oczko mu nie odrośnie. Najważniejsze że psiak nie cierpi, a taka blizna dodaje mu tylko męskiego uroku.

Wiewiór jest strasznym miziakiem. Uwielbia drapanie za uszkiem, a jak się wygodnie położy przy człowieku to potrafi tak zasnąć. Niestety pomimo swoich małych gabarytów chrapie jakby ważył co najmniej ze 40kg.

Na spacerkach jest grzeczny i potrafi chodzić na smyczy. Do innych psów raczej obojętny, ale Wiewiór jest świeżo po zabiegu kastracji i wszystko musi się jeszcze u niego ustabilizować. W domu tymczasowym przebywa obecnie z innymi psami i dymów nie robi więc zapowiada się dobrze.

W samochodzie grzecznie siedzi na kolanach, a jak się podrapie to zasypia.
Wiewiór jest wykastrowany, zaczipowany, odrobaczony i zaszczepiony. Jest gotowy na nowy dom.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość