Wystawcy

Profil wystawców

Agata Ambroziak-Banicka CREATIONS

Jakieś 3 lata temu wymyśliłyśmy, że skoro umiemy szyć i mamy gdzie, to uszyjemy trochę legowisk dla okolicznego schroniska. Znalazłyśmy tkaniny wodoodporne, pani z ogłoszenia podzieliła się resztkami pianki na wypełnieniem. Tak powstało pierwsze 50 legowisk dla schroniska w Dąbrówce koło Wejherowa.

Napotkałyśmy jednak na przeszkodę!!! Ile razy w roku będziemy w stanie sfinansować taką akcje z własnych funduszy. Potrzeby schronisk są ogromne, a nasze 50 legowisk starczyło tylko dla 1/4 psiaków ze schroniska. Tak wpadłyśmy na pomysł stworzenia marki PUFFA DOG.

Sam pomysł na nazwę przyszedł w miarę szybko PUFA to było imię psa naszej babci, która niekoniecznie umiała szczekać tylko robiła coś w stylu “puf… puf… puf…” potem trzeba było obmyślić strategię i obliczyć koszty. Ile potrzebujemy, aby realnie wesprzeć schroniska, fundacje, domy tymczasowe i jak zrobić to mądrze, aby proporcja legowisk dla schronisk wciąż rosła ???

Mamy to !!!

„Kupujesz legowisko, wspierasz schronisko” – tak będzie sprawiedliwie!!!

Nasz klient kupując legowisko dla swojego pupila, automatycznie będzie fundował legowisko dla psa ze schroniska. My natomiast z naszą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem zawodowym zasiadłyśmy do projektowania najlepszych legowisk jakie możemy dać naszym klientom. Wierzymy, że tylko dzięki produktom najwyższej jakości jesteśmy w stanie zbudować markę, do której ludzie będą mieli zaufanie. To natomiast pozwoli nam na realizacje naszej kampanii wspierającej schroniska.

Amber Dog Beauty Garage - Pracownia Groomerska

Amber Dog Beauty Garage to pracownia Groomerska gdzie potrzeby emocjonalne Twojego psa są priorytetem. Naszym celem jest zadbanie o estetykę twojego psa jak również jego stan emocjonalny podczas zabiegów kosmetycznych. Zabiegi wykonywane są przy indywidualnym podejściu do czworonoga.
Amber Dog wyróżnia to że zarówno lękowy jak i problemowy pies znajdzie u nas oparcie podczas trudnych dla niego czynności kosmetycznych.

Baltic Animal

Baltic Animal to marka znad morza, która powstała z miłości do zwierząt. Proponujemy ręcznie wykonane akcesoria spacerowe dla psów: obroże, szelki typu guard, smycze miejskie, przepinane oraz treningowe, a także pasy samochodowe. Produkty wykonane są z naszych autorskich wzorów taśm z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół – czarne nity w połączeniu z okuciami w klasycznej czerni, różowym złocie lub kolorze tęczowym dają piękne i solidne akcesoria zarówno dla mikropiesków jak i dla dużych psów. Będzie nam bardzo miło poznać Was i Wasze psiaki osobiście i spotkać się na Doggy Day!

Best 4 Animal Care sp.z o.o.

Psy i koty to członkowie naszych rodzin i najbliżsi przyjaciele. Z miłości do nich i troski o ich zdrowie w sklepie premium4animals.pl znajdują się tylko produkty najwyższej i sprawdzonej jakości. Z wysokiej jakości składników powstają karmy o wysokiej biodostępności i przyswajalności, dlatego w naszej ofercie znajdują się także karmy ekologiczne.

Szczególnie szeroką ofertę mamy dla psów z alergiami i o wrażliwym układzie pokarmowym. Opiekunowie wrażliwych psów znajdą u nas karmy i przysmaki z rodzajów białek będących rzadkim czynnikiem uczulającym jak owady, kangur, kozina, konina, struś, wielbłąd lub czyste filety ryb.

Sklep premium4animals.pl prowadzony jest przez importera wyłącznego i dystrybutora na Polskę marek: Renske, Dr.Berg, Icepaw, Rockster, Tenetrio i Mirals. Dlatego w sklepie znajduje się pełna oferta produktów tych marek.

Wybieramy do współpracy producentów traktujących z szacunkiem zasoby naturalne, dbających o dobrostan zwierząt hodowlanych i zrównoważone połowy. Wiemy, że nasi Klienci doceniają także stosowanie biodegradowalnych opakowań oraz opakowań łatwych do segregowania odpadów.

BISSEL

BISSELL to szeroka gama urządzeń do czyszczenia podłóg. Od odkurzaczy o dużej mocy, urządzeń do głębokiego prania dywanów i urządzeń do czyszczenia parą wodną, po superinteligentne rozwiązania dla właścicieli zwierząt domowych.

dogpro

Marka dogpro, skupia się na psich aktywnościach, motywując świadomych właścicieli do spędzania czasu z psem.
Notes zawiera układ niedatowany, sześciomiesięczny, co pozwoli na rozpoczęcie notowania w każdej chwili. Planowanie celi, czy wydarzeń na dany miesiąc, skłania do systematycznej pracy z psem sportowym, szczeniakiem, a nawet adopciakiem.
Dogpro to jedyna taka marka na rynku, która oferuje Notes, dzięki któremu w prosty i przejrzysty sposób można zanotować codzienne aktywności z psem. Począwszy od spacerów, poprzez profesjonalne rozpisywanie treningów, kończąc na wizytach u weterynarza, czy dawkowaniu karmy.
Naklejki, które znajdują się na ostatnich stronach Notesu, prócz tego ze oszczędzają miejsca na notatki to również motywują do dalszej pracy z psem.
Twórz, planuj, zapisuj a zobaczysz ze wasze życie stanie się prostsze!

DOGRYWKA

Ręcznie szyte akcesoria spacerowe dla zwierząt oraz ich opiekunów.
Starannie dobrane półprodukty z zaufanych źródeł, wyróżniające się wzornictwo, etyczna produkcja w rodzinnej pracowni w Gdańsku.

DooGoo Karina Fedorczuk

Jesteśmy małą pracownią artystyczną z Gdańska.
Jako miłośniczki psów postanowiłyśmy stworzyć skórzane akcesoria dopasowane indywidualnie do psa i jego właściciela.
Znajdziecie u nas ręcznie szyte obroże, smycze, akcesoria spacerowe i szarpaki dla psów.
DooGoo to znacznie więcej niż tylko firma dla psów…
Chcemy robić więcej, marzyć mocniej i osiągać najwyższy poziom, aby inspirować ludzi do życia, kochania i czynienia życia najlepszym, jakie może być.
Nasza główna misja jest prosta: uszczęśliwiać psy i ich właścicieli.

Fidelis Press Sp z o.o.

Fidelis Press Sp. z o.o. jest wydawcą magazynów Zoobranża oraz Pies Rasowy. ZooBranża to niezależny, nowoczesny i dynamiczny bezpłatny miesięcznik skierowany do właścicieli i pracowników sklepów oraz hurtowni zoologicznych, gabinetów weterynaryjnych, producentów i dystrybutorów, hodowców oraz innych osób zainteresowanych branżą zoologiczną. Dwumiesięcznik Pies rasowy jest magazynem dedykowanym dla wystawców, hodowców i opiekunów psów. Fidelis Press Sp. z o.o. jest również właścicielem aplikacji mobilnej MyPetStory. Aplikacja mobilna MyPetStory dla miłośników zwierząt, to asystent w opiece, świadome i mądre adopcje, spersonalizowane kupony i treści!

FIZJOZEN

Fizjozen to gabinet usług fizjoterapii, który powstał 12 lat temu z pasji i miłości do zwierząt.
Byliśmy i staramy się nadal być pionierami w zagadnieniach rehabilitacji małych zwierząt – psów i kotów, ale także innych gatunków!
Oprócz klasycznego zestawu usług i zabiegów – masaży, ćwiczeń na bieżni wodnej, laseroterapii i magnetoterapii – Fizjozen jako jeden z nielicznych gabinetów oferuje również akupunkturę weterynaryjna, elektroakupunkturę, techniki manualne TCM.
Chociaż początki nie były łatwe, to po latach możemy powiedzieć: jesteśmy dumni z naszych klientów – za troskę i zaangażowanie opiekunów, którą wkładają w proces rehabilitacji pupili, za zaufanie jakim nas obdarzają, a przede wszystkim za wspaniałe relacje które z nami tworzą – dziękujemy!

Zapraszamy na konsultacje w temacie fizjoterapii i rehabilitacji waszych pupili do naszego stanowiska podczas DOGGY DAY, a także do naszego gabinetu na zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne 

Fundacja Safe Animal

Pierwszy Mobilny Punkt Rejestracji Zwierząt już czeka, aby wyruszyć w kolejną trasę 🚚
Głównym zadaniem czipobusa jest pomoc lokalnym samorządom w oznakowaniu i rejestracji psów w Polsce.
Dlatego też jeśli chciałbyś/chciałabyś zobaczyć czipobus w swojej okolicy możesz się do nas zgłosić 😄
Chętnie wesprzemy różnego rodzaju wydarzenia prozwierzęce oraz działalność schronisk, fundacji, stowarzyszeń i gmin w znakowaniu zwierząt 🐶🐱
Więcej informacji na www.czipobus.pl

Gdańska Całodobowa Lecznica Weterynaryjna Zwierzyniec II

Pomysł na otwarcie wspólnej Lecznicy narodził się z miłości do zwierząt oraz potrzeby niesienia im pomocy. Szacunek dla braci mniejszych wynieśliśmy z domów rodzinnych, w których zawsze było dużo czworonogów, towarzyszących nam, odkąd sięgamy pamięcią. Nasza Przychodnia w Gdyni rozpoczęła działalność w lutym 2007 roku i specjalizuje się w leczeniu zwierząt towarzyszących. Od 2010 roku pod opieką naszej Przychodni znajduje się również Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt Ciapkowo w Gdyni.
W styczniu 2019 roku przejęliśmy prowadzenie Gdańskiej Całodobowej Lecznicy Weterynaryjnej w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 249.
Staramy się sprostać zapotrzebowaniu klientów na profesjonalne usługi weterynaryjne. Dzięki doświadczeniu oraz stałemu podnoszeniu kwalifikacji zapewniamy fachową pomoc naszym pacjentom. Wszystkie nasze działania skierowane są na poprawę samopoczucia naszych czworonożnych przyjaciół i satysfakcję ich opiekunów.
Posiadamy dobrze wyposażone gabinety przyjęć, salę przedoperacyjną, salę operacyjną, gabinet do badania RTG, USG, echo, laboratorium, gabinet zakaźny. Mamy także szpital, by móc otoczyć opieką pacjentów potrzebujących stałego monitorowania, po zabiegach, pacjentów w stanie zagrożenia życia lub przewlekle chorych. Lecznice wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu zapewniamy leczenie na najwyższym poziomie.
W obu placówkach znajdują się również salony strzyżenia dla psów i kotów z możliwością kąpieli pupila.
Nasi lekarze oraz technicy tworzą duży, kompetentny i zgrany zespół, którego celem jest świadczenie usług weterynaryjnych najwyższej jakości.

Green Pharm

Green Pharm to firma oferująca wysokiej jakości produkty na bazie konopi. Olejki konopne Animals w naturalny i bezpieczny sposób wspomagają zdrowie psychiczne i fizyczne zwierząt towarzyszących. Green Pharm to nie tylko sprzedaż produktów, ale także doradztwo oparte na doświadczeniu, które pozwala na obiektywną ocenę rezultatów i możliwości zastosowania olejków Animals.

GREENHEART-PREMIUMS

Każdy pies i kot zasługuje na to, co najlepsze i wiemy, że tego oczekujesz od karmy Greenheart-Premiums. Wierzymy, że karmę pokocha Twój pies lub kot a najwyższa jakość naturalnych produktów oraz ich dobra cena sprawi, że docenisz ich zalety.
Greenheart-Premiums to rodzinna holenderska firma, której produkty znajdziemy w całej Europie a teraz i w Polsce. Myślą przewodnią i główną filozofią Greenheart-Premiums jest ekologia i zdrowy styl życia naszych czworonogów na każdym etapie ich życia. Karmy, przekąski i smakołyki dla psów i kotów nie zawierają żadnych sztucznych barwników, konserwantów, polepszaczy smaku i zapachu. Opakowania karm są biodegradowalne a nowoczesne i innowacyjne linie produkcyjne restrykcyjnie przestrzegają zasad higieny i procesu technologicznego, aby produkty zawarte w karmach zachowały swoje naturalne walory odżywcze. Od momentu założenia w 1997 roku Greenheart-Premiums wykorzystuje do produkcji swoich karm wyłącznie naturalne, ekologiczne, jakości premium składniki, a receptura karm została opracowana i jest pod ciągłym nadzorem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu w Utrecht.

Grupa Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto

Grupa Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto jest jedną z najstarszych, działających nieprzerwanie od 1990 roku, jednostek ratowniczych funkcjonujących m. in. w Systemie Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Grupa tym różni się od pozostałych jednostek Systemu, że oprócz ratownictwa na poziomie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy posiada możliwości podejmowania różnych działań ratowniczych o charakterze specjalistycznym jak: ratownictwo wysokościowe, wodno-nurkowe czy poszukiwawcze z wykorzystaniem psów ratowniczych. Nasze działania prowadzimy zarówno jako samodzielny podmiot, jak też w ścisłej współpracy z Policją, Pańswową Strażą Pożarną, Zespołami Ratownictwa Medycznego, Centrami Zarządzania Kryzysowego oraz wszelkimi podmiotami zajmującymi się pomocą humanitarną. Nasi ratownicy brali i biorą aktualnie czynny udział w pomocy Ukrainie jak też w wielu aktywnościach związanych z edukacją dotyczącą ratownictwa, pierwszej pomocy i pracy z psami poszukiwawczo-ratowniczymi.

Hero Dog!

Hero Dog! to lokalna firma stawiająca na wysoką jakość oferowanych produktów i doskonały kontakt z klientem! Wszystkie produkty przed wprowadzeniem do sprzedaży testujemy osobiście, aby finalny wyrób był możliwie idealny. Nasze karmy mają prosty, krótki skład, a wśród nich są formuły w pełni mono-białkowe, idealne dla alergików.
Kupoworki wykonane są z nowoczesnego materiału, który jest biodegradowalny, a przy tym bardzo wytrzymały. Całość dopełnia ekspresowa dostawa na terenie trójmiasta i okolic – nawet tego samego dnia!

HODOR Mirosława Matykowska

VRONA studio to mała autorska manufaktura odzieżowa z Gdyni.

Każdy produkt tworzony jest specjalnie dla Was z najwyższej jakości dzianin i tkanin pochodzących od polskich producentów.

Naszym priorytetem jest tworzenie ładnych i oryginalnych ubrań i akcesoriów, które będą Wam służyły przez długi czas.

Tutaj kupisz dzianinowe czapki, kominy, sukienki, tuniki, bluzki, koszulki i bluzy uszyte z wysokiej jakości dzianin. Oprócz odzieży w naszej ofercie znajdziecie również torby, nerki i plecaki, a także akcesoria związane ze zwierzakami, na przykład turystyczne tekstylne miski, kupowniki i woreczki na smakołyki 🙂

Josera petfood Sp. z o.o.

Pyszne posiłki dla psich smakoszy! Josera to producent smacznych i zdrowych karm suchych oraz mokrych dla psów. Karmy nie posiadają barwników, aromatów, nie są testowane na zwierzętach, nie posiadają GMO a ich produkcja jest w 100% neutralna dla klimatu.

Lady Pet Studio

Mam na imię Marta, a Lady Pet Studio jest realizacją mojej pasji fotograficznej oraz miłości do przedstawicieli braci mniejszej. Praca ze zwierzętami, a w szczególności z psami, była moim marzeniem odkąd sięgam pamięcią. Dlatego też w swoje zdjęcia wkładam dużo serca i zaangażowania. Każdy zwierzak w moim domowym studio może czuć sie jak u siebie, zawsze czeka na niego miska z wodą, pyszne smakołyki i dużo miłości bez limitu! Ostatnia pozycja z menu cieszy się największą popularnością wśród futrzastych gości 😉 Do swoich studyjnych czterech kątów zapraszam także psiaki szukające domów, dzięki czemu mogą koncertowo zaprezentować się w ogłoszeniach adopcyjnych.

Legowiska dla Zwierząt Dariusz Malz

LegowiskaMalz- legowiska dla każdego zwierzaka
Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą legowisk od 20 lat.
Legowiska uszyte są z miłości do zwierząt, dlatego zwierzaki jak je już dostaną to je pokochają ❤.
Szyjemy różne legowiska, budki, pontony, kanapy, materace i wiele innych, również na wymiar i życzenie klienta. Zapraszamy do nas, chętnie pomożemy w wyborze!

Maced Sp. z o.o.

Od 30 lat jesteśmy szczerze oddani idei zdrowego żywienia zwierząt. Jesteśmy największym producentem przysmaków dla psów w Polsce i jednym z największych w Europie. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Polanowie i w Gardnie, które są zlokalizowane w otoczeniu pięknych lasów. To właśnie bliskość natury jest dla nas największą inspiracją w tworzeniu psich przekąsek.
Czujemy społeczną odpowiedzialność , której wyrazem jest realizowana inicjatywa #macednaratunek, w ramach której mamy możliwość niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom oraz podnoszenia świadomości właścicieli psów.

Psie Bąbelki

Nazywamy się Psie Bąbelki i jesteśmy totalnymi świeżakami z Gdańska. Nasza firma powstała z miłości do piesków i to właśnie dla nich tworzymy NATURALNE, RĘCZNIE ROBIONE kosmetyki. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim to, że nasze produkty są BEZPIECZNE, ponieważ zostały przebadane w niezależnym laboratorium zajmującym się badaniem kosmetyków. Wszystkie kosmetyki od początku do końca stworzyła właścicielka Psich Bąbelków Dominika Żuk- z wykształcenia mgr chemii i technik farmaceutyczny, prywatnie psia mama Plamki – mieszańca uratowanego przez fundację (to ten piesek w logo). W naszej ofercie znajdziecie 5 rodzajów naturalnych mydeł w kostce o różnych właściwościach pielęgnacyjnych oraz 3 rodzaje masełek do łap i nosków z maceratami ziołowymi, które nie tylko nawilżają i natłuszczają naskórek, ale również zawierają inne magiczne właściwości. Zapraszamy do naszego stoiska – Dominika chętnie o wszystkim Wam opowie! Do każdego zakupu przewidziany jest mały upominek.

NiuchNiuchy

NiuchNiuchy to ręcznie robione psie (i kocie)czasoumilacze. Tworzymy ręcznie zabawki takie jak kule węchowe, maty węchowe i szarpaki dla waszych pupili. Zabawki świetnie sprawdzają się przy lęku separacyjnym, wyciszaniu psa i pracy węchowej. Czy duży czy mały psiak-każdy najdzie u nas coś dla siebie! Gadżety są wykonane starannie z bardzo wytrzymałego materiału, który można prać w pralce! Kochasz kolory pastelowe, neonowe? A może odcienie lasu? Mamy je wszystkie!

Nosework Polska

Nosework to dyscyplina kynologiczna, wywodząca się z pracy użytkowej psów policyjnych
wyszukujących materiały wybuchowe, narkotyki i inne materiały niedozwolone. Sport ten
wykorzystuje najważniejszy psi zmysł – węch i polega na znajdowaniu oraz oznaczaniu próbek
zapachowych. Pies, poza współpracą z przewodnikiem musi wykazać się także samodzielnością.
Zawody Nosework polegają na znalezieniu schowanych próbek w jak najkrótszym czasie. Zawody
dzielą się na: kategorie (rodzaje lokalizacji do przeszukania) i klasy (stopnie trudności).

Petfood24 Dystrybucja sp. z. o.o

Nasza firma Zoo Delikatesy – sklep zoologiczny posiada bogate doświadczenie w zakresie zoologi i opieki nad zwierzętami domowymi. Od 2012 roku wspieramy Was i waszych pupili na każdym kroku.
Starannie dobieramy nasz asortyment do potrzeb naszych klientów i ich zwierząt. Nasi sprzedawcy to również eksperci w dziedzinie opieki i żywienia zwierząt domowych. Jeżeli potrzebują Państwo porady to niewątpliwie w naszym sklepie ją Państwo otrzymają!
Zoo Delikiatesy to sieć sklepów zoologicznych na terenie trójmiasta i okolic. Nasze sklepy znajdują się w dużych galeriach jak i w parkach handlowych. Obecnie posiadamy 8 punktów sprzedaży.

Szkolenie Psów Gdańsk PIĄTY PAZUR

Nazywam się Iza Buksińska i jestem założycielką Piątego Pazura. Prężnie działam od 2016 roku, ale moja przygoda ze szkoleniem psów rozpoczęła się o wiele wcześniej od adopcji psa w typie syberian husky – Pioruna, którego uratowałam z łańcucha. Na początku miał on wiele problemów między innymi z pilnowaniem zasobów. Nie zrażało mnie to i pomimo wielu przeciwnościach nie poddałam się i postanowiłam, że nie zrezygnuję z niego. Podjęłam się wyszkolenia go na mojego najlepszego towarzysza i przyjaciela.

Obecnie jestem właścicielką trzech cudownych psów adopciaków w typie husky – Rudego, Iskry i Groma. Niestety Piorun odszedł w kwietniu 2022r. To one są moimi najważniejszymi nauczycielami – pokazują bogactwo psiego świata, uświadamiają mi, jak złożone są psie interakcje, uczą mnie, jak zwrócić uwagę na te rzeczy, na których im zależy i dzięki którym chcą ze mną pracować. Od dziecka w moim domu były psy m.in. bulterier, terier szkocki, a nawet yorkshire terier, ale również mniejsze zwierzęta domowe.

PIK-PIK

Pik-Pik to mała, jednoosobowa firma zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem niepowtarzalnych rzeczy związanych z psami, zarówno dla psów jak i ich właścicieli.
To co wyróżnia pik-pika na tle innych firm, to indywidualne podejście do klienta poprzez możliwość personalizacji każdego z produktów.

Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi

Jesteśmy głosem tych, którzy głosu nie mają.
Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi ma cel, by całkowicie wyeliminować zjawisko bezdomności zwierząt, poprzez działania edukacyjne i wsparcie osób działających na rzecz zwierząt, by szerzyć ideę poszanowania i prawo do ich godnego życia u boku człowieka.
Głównym celem są działania zmierzające do zmian legislacyjnych, dzięki którym bezdomność zostanie zlikwidowana. Opiekunowie zwierząt będą za nie prawnie odpowiedzialni i w pełni tego świadomi.
Odławiamy zwierzęta w celu kastracji, aby zmniejszyć odsetek bezdomności.
Leczymy, socjalizujemy, kochamy i szukamy nowych domów dla naszych podopiecznych.
Obecnie prowadzimy dwa domy tymczasowe w których opiekujemy się 160 kotami. Wspomagamy lokalnych karmicieli oraz organizujemy zajęcia edukacyjne w szkołach i przedszkolach na terenie trójmiasta.

Propsy

Propsy to lokalna Sopocka marka, powstała z miłości do zwierząt i dizajnu. Naszym znakiem rozpoznawczym są żywe kolory, autorskie grafiki i wysoka jakość produktów.

Przystanek Pies Salon pielęgnacji zwierząt

Przystanek Pies oferuje profesjonalne usługi pielęgnacji zwierząt domowych (m.in. kąpiel, strzyżenie, trymowanie) oraz konsultacje w zakresie dietetyki zwierzęcej. Stosujemy bezpieczne dla zwierząt kosmetyki, także alergicznych i z problemami skórnymi.

PsiRuch

PsiRuch to mobilny (i wkrótce ponownie również stacjonarny) gabinet fizjoterapii zwierząt towarzyszących, głównie psów.
Ze względu na komfort pacjentów i ich właścicieli wizyty odbywają się w domu u pacjenta lub w innym dowolnie wybranym miejscu na terenie całego Trójmiasta.
W ofercie:
– zabiegi fizykoterapeutyczne (laseroterapia, ultradźwięki, elektroterapia, termoterapia)
– metody manualne (masaże lecznicze, praca z powięzią, ćwiczenia bierne, stretching)
– ćwiczenia aktywne (z wykorzystaniem akcesoriów rehabilitacyjnych)
– kinesiotaping (plastrowanie dynamiczne)

PSYJACIELE

Psyjaciele to domowy hotelik prowadzony przez Anię i Tomka, dwójkę psich pasjonatów, ale i wykwalifikowanych behawiorystów z 15 letnim doświadczeniem.
Hotelik znajduje się za miastem, w otoczeniu pól i lasów, psi goście mają do dyspozycji ogromny, ogrodzony teren do wspólnych zabaw za dnia, resztę czasu spędzają relaksując się po prostu w domu lub na życzenie opiekuna w oddzielnych, przestronnych pokojach. Nadrzędnym celem przyświecającym Psyjaciołom jest zaaranżowanie przestrzeni i czasu tak, aby psiaki przyjeżdżające do hoteliku czuły się jak na najlepszych wakacjach. Aby osiągnąć taki efekt kluczowe jest odpowiednie dobranie stada przy procesie dokonywania rezerwacji oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego psa.
Nie ma tu stałego grafiku zajęć, ponieważ każdego dnia rodzaj aktywności jest dopasowywany do aktualnych predyspozycji każdego psiego gościa. Organizowane są spacery do pobliskiego lasu, zabawy węchowe, przytulaski na kanapie oraz błogie nic nierobienie i spokojny sen z relaksującą muzyką w tle.

 REDOG

Marka Redog prowadzona przez trenera psów z ponad 14 letnim doświadczeniem w pracy z psami. W sklepie najdziecie tylko sprawdzone produkty dla Was i Waszych psioków. Smycze, szelki, saszetki, szarpaki, maty węchowe smakołyki, karmę oraz coś dla gadżeciaży: bransoletki z psami czy pyszną aromatyczną kawę. To tylko nieliczne produkty z naszej oferty.

Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt Promyk

Na stoisku Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt Promyk w Gdańsku, będą czekać własnoręcznie robione – zdrowe przysmaki dla pupili.
Pokażemy Wam na przepięknych fotografiach naszych podopiecznych zachęcając tym samym do odwiedzin w placówce.
Będzie można porozmawiać z wolontariuszami schroniska jak wygląda ich codzienna praca z czworonożnymi podopiecznymi i na czym taki wolontariat polega.
Będą także warsztaty z Pauliną Reglińską – „ Zwierzaki to nie pluszaki.

Schronisko Sopotkowo

Schronisko Sopotkowo mieści się przy ulicy Jacka Malczewskiego 38 w Sopocie, w pięknych okolicznych lasach. W naszym Schronisku przebywa kilkadziesiąt psów i kotów. Liczba ta ulega zmianie wraz z adopcjami, przyprowadzonymi lub oddanymi zwierzakami do Schroniska.
Są to psy i koty, nieraz ptaki. Wszystkie straciły swój dom lub miejsce bezpiecznego bytowania w Mieście Sopot. Tęsknią i czekają na swoich właścicieli lub nowych dobrych, odpowiedzialnych opiekunów. W międzyczasie zapewniamy im opiekę, pomoc weterynaryjną oraz dach nad głową.
Poznaj naszych podopiecznych, nie kupuj – adoptuj!

sea hau

Tu Sea hau, zgrane trio – para i pies. Szyjemy akcesoria z pasją i miłością do czworonożnych przyjaciół. Działamy w domowej pracowni, ale przy użyciu profesjonalnych maszyn i z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. W połączeniu z dbałością wykonania jesteśmy w stanie oferować produkty trwałe oraz bezpieczne. Wpadnij, zobacz i się przekonaj. Chętnie pomożemy Ci w dopasowaniu odpowiednich akcesoriów.
Sea u!

SOSKEN Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne

BEZPŁATNE BADANIA I KONSULTACJE WETERYNARYJNE !
Sosken Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne, lek.wet Małgorzata Szczepańska udzieli bezpłatnych konsultacji weterynaryjnych oraz przeprowadzi badanie ogólne Waszych Pupili obejmujące:
– oftalmoskopowe badanie oczu
– otoskopowe badanie uszu
– zmierzenie ciśnienia krwi
– stomatologiczny przegląd jamy ustnej
– klinika nadwagi
– obcinanie pazurków oraz przegląd przestrzeni międzypalcowej
– czyszczenie gruczołów okołoodbytowych
-manualne badanie ortopedyczne
– dermatologiczny przegląd skóry pod kątem pcheł i kleszczy

Stacja Pies

Cześć! Zatrzymaj się na Stacji Pies!
Jesteśmy salonem pielęgnacji psów prowadzonym przez ludzi z pasją i ogromną miłością do zwierząt. Priorytet mamy jeden: chcemy, aby każdy nasz Klient czuł się u nas dobrze i bezpiecznie. Oprócz profesjonalnej wiedzy o groomingu, pochwalić możemy się też całkiem bogatymi kwalifikacjami w zakresie znajomości psiego behawioru, psychiki czy zdrowia.
Bo pies, każdy pies, jest naszą pasją.

Szarpaki z pazurm

Moja historia zaczęła się od myśli „idealnej” zabawki, żeby zabawa z psem była jeszcze przyjemniejsza! Jestem szkoleniowcem, prowadze własną szkołe dla psów, to brakowało mi narzędzia do zabawy z psem. Chciałam, aby ta idealna zabawka sprawiała wiele radości takim psom, które jeszcze nie potrafią się bawić oraz które są już doświdaczone treningowo.
Szarpaki z Pazurem to mała szwalnia z okolic Trójmiasta, a konkretnie z Kaszub! Znajdziecie w naszej ofercie różnej długości szarpaki, na amortyzatorze lub bez z przeróżnymi piłeczkami na ich końcach. Tworzymy szarpaki z myślą o komforcie psa i człowieka. Dlatego też, staramy się aby każdy szczegół był dopracowany. Rączka dla przewodnika jest podszyta gęstym polarem, a pies może chwycić za przyjemną frotkę lub piłkę! Każdy model szarpaka został poddany wyczerpującym testom przez psiaki przychodzące do mojej szkółki, a żaden pies nie szczędził dobrej zabawy. Bo fajna zabawa to podstawa relacji z psem!

Tales Of Tails

Tales Of Tails to dwie wesołe dziewczyny z pasją, które w psim świecie siedzą nie od dziś. Jak wiele osób, które tu przyjdzie, startujemy z naszymi psami w różnych psich sportach, dlatego bardzo dobrze znamy rynek oraz potrzeby naszych czworonogów.
Zajmujemy się szyciem akcesoriów dla psów oraz projektowaniem grafik i logo. W swojej ofercie mamy obroże, smycze, szelki oraz szarpaki🙂 a niedługo będzie jeszcze więcej!
Jesteśmy firmą, która rok temu powstała w Gdańsku, jednak nasze prace pojawiają się na rynku od paru lat! Dlatego możemy Wam zagwarantować najwyższą jakość. Przykładamy uwagę do wszystkich szczegółów, od najmniejszej nitki po linię we wzorze.
Wpadnijcie na nasze stoisko, żebyśmy mogli się wzajemnie poznać.💙

Trusia Zoologiczny & Zakątek Zwierzątek Groomer

Zapraszamy do stoiska Trusia Zoologiczny & Zakątek Zwierzątek Fryzjer dla Zwierząt !

Na naszym stoisku profesjonalnie doradzimy jak prawidłowo zadbać o pielęgnacje Waszych przyjaciół oraz chętnie udzielimy porad w sprawie żywienia i opieki. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Będzie również możliwość skorzystania z bezpłatnej kosmetycznej pielęgnacji uszek oraz oczek

Przewidujemy niespodzianki i suuuper atmosferę!

Vesperr-studio Estera Maszota

Vesperr studio – Estera – to ja miłośniczka natury, zwierząt, śpiewu ptaków. Gdy biorę do ręki aparat zapominam o wszystkim co mnie otacza. Moja fotografia jest bardzo różnorodna – od zdjęć rodzinnych po biznesowe, jednak przyświeca im jedno – chce pokazać Was, Waszą rodzinę, Waszą działalność, Wasze zwierzaki najpiękniej jak potrafię. Widzę Was wszystkich pięknych i chce żebyście też to dostrzegli patrząc na siebie na moich zdjęciach.

Ver Planet Sp. z o.o.

Marka Vet Expert to suplementy, diety, produkty pielęgnacyjne, profesjonalne produkty dla weterynarii oraz RAW PALEO – linia wysokomięsnych karm do codziennego żywienia psów i kotów. Badania przeprowadzone przez renomowaną firmę Kantar* w marcu 2021 roku dowiodły, że w kategorii suplementów dla psów i kotów nasze produkty są najchętniej polecane przez lekarzy weterynarii i cieszą się ich największym zaufaniem.
Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach na całym świecie, a nasza działalność jest często wyróżniana nagrodami w ważnych konkursach i plebiscytach, jak Produkt Roku, Dobra Marka, Top For Dog czy Polska Nagroda Innowacyjności.

WildCraft

Trójmiejska rodzinna firma, która szyje unikatowe akcesoria dla zwierząt.
Każdy produkt jest stworzony nie tylko z myślą o wyglądzie, ale także o bezpieczeństwie i wygodzie.
W 2016 roku nasze produkty zostały docenione w plebiscycie Top For Dog. Wszystkie projekty tworzymy samodzielnie, dzięki temu są niepowtarzalne.
Jako pierwsza firma w Polsce stworzyliśmy kolorową smycz z amortyzatorem, oraz docenione przez klientów innowacyjne podszycie.
Zapraszamy na nasze stoisko, na którym znajdziecie między innymi : OBROŻE, SMYCZE,
SZELKI oraz NATURALNE GRYZAKI

ZOO Karina - markety zoologiczne

ZOO Karina – markety zoologiczne jest to firma rodzinna, z polskim kapitałem, prężnie rozwijającą się głównie w północnej części polski. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie na rynku zoologicznym, 28 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy. Na co dzień pomaga w zaspokajaniu potrzeb najbardziej wymagających klientów i ich zwierzaków.