Agnes

Agnes

Imię: Agnes  Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 9 lat Czip
Płeć: suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: duża Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Wiecie jak się czuje pies który całe życie od szczeniaka spędził w schronisku? Ten pies nie wie co to jest własne legowisko, własna miska czy zabawka. Dodajcie do tego strach i brak socjalizacji i wyjdzie Wam pies nie tylko dziki i lekowy, ale taki który totalnie nie zna życia poza kratami.

Obecnie jest psem widmo, zombie które boi się ludzkiego spojrzenia. Nauczyła się już chodzić na smyczy, jeść z miski i nie panikować gdy człowiek kręci się w jej zasięgu. Agnes jest łagodna jak baranek, nie ma w sobie bez cienia agresji. Agnes mieszka ze stadem 3 psów, które dają jej wsparcie i od których uczy się psich zachowań.

Długa droga przed nam, ale Agnes obecnie znajduje się w doświadczonym DT u naszej Kingi, która codziennie pracuje nad tym aby pies był po prostu psem. 7 lat w schronisku, 7 długich lat… pół życia które już jej nikt nie zwróci. Jedyne co możemy zrobić to sprawić aby przyszłość Agnes była usłana już tylko przysłowiowymi różami.

Agnes narazie nie jest gotowa do adopcji, chyba że do bardzo doświadczonego domu z innym psem. Przyszły włąściciel musi znać specyfikę pracy z tego rodzaju psem.

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość