Ami

Ami

Imię: Ami Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 6 miesięcy Czip
Płeć: suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Dziś przyszła kolej na przedstawienia Wam Ami.

 

To psie dziecko w mistrzowski sposób kradnie wszystkim serca.

Choć pochodzi z miotu, który nie znał człowiek i panicznie bał się otaczającego świata– Ami bardzo stara się nadgonić utracony czas.
Zdecydowanie wsparciem jest dla niej stadko rezydentów, które wspaniale pokazuje jej jak zostać miejskim psem w domu z sercem.

Obecnie Ami przebywa w domu tymczasowym w którym otrzymuje mnóstwo miłości i wsparcia oraz uczy się podstawowych dla domowego psa cech. Nauka czystości : póki co mata opanowana choć coraz chętniej podlewa też ogródek. Jest odważna i dzielnie stawia czoła nowym wyzwaniom. Nie reaguje już na przejeżdżające samochody, nauczyła się chodzić po schodach a jej piękny ogonek coraz częściej merda na widok opiekuna. Ami w stosunku do innych psów jest uległa nie wykazuje agresji a napotkane przez siebie psy traktuje tak jak jej stado. Albo wejdzie w żarliwą dyskusję przez płot albo sprzedaje „noski eskimoski” ciesząc się z nowej znajomości.

Chodzenie na smyczy już niebawem wejdzie w jej stały tryb dnia, póki co chętnie hasa na ogrodzie i wącha wszystko co wpadnie jej pod mały nosek. Dodać należy, że jest wielkim łasuchem i uwielbia psie smaczki.
Ami, jak tylko zaufa całkowicie człowiekowi– a jest na dobrej drodze, będzie wspaniałym psim przyjacielem. Oczywiście nadal będzie potrzebowała ogromnego wsparcia nowego opiekuna.

Szukamy dla niej domu, który zaakceptuje jej potrzeby i pokocha ją na zawsze. Najlepiej jeśli w domu tym już są psy, które bardzo ułatwią suni komunikację z ludźmi.
Ami trochę boi się dorosłych ludzi( zwłaszcza w kurtkach– być może ma złe skojarzenia )Do dzieci jest bardziej otwarta, sama w końcu jeszcze jest psik dzieckiem. Sunia ma 6 miesięcy, została odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona oraz zaczipowana.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość