Chelsea

Chelsea

Imię: Chelsea Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 5-6 miesiący Czip
Płeć: suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowo średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Chelsea ma około 5-6 miesięcy. Nie miała łatwego początku – trzymana przez 3 miesiące w ciemnej komórce wcale nie straciła zaufania do człowieka.

W pierwszym kontakcie się boi i obszczekuje, żeby po kilku minutach zamienić się w uroczą pieszczoszkę. Gdy tylko położysz się do łóżka, to zwinie się obok Ciebie w małą kuleczkę i słodko burknie układając się do snu.

Co do przepracowania? Na pewno lęk przed obcymi i obszczekiwanie innych (w tym też psów wszelkiej maści) i pewnie zdarzą się jej jeszcze pojedyncze wpadki z toaletą.

Sunia boi się zostawać sama i alarmuje wtedy głośnym szczekaniem. Warto również potrenować z nią ładne chodzenie na smyczy (czasami ciągnie z ekscytacji w obecności moich psiaków, a sama niemiłosiernie się plącze wokół nóg przez swoje lęki)

Co ma już opanowane? Daje sobie obcinać pazurki, zaglądać w ząbki i ochoczo wystawia swój różowy brzuszek do drapania. Bardzo cieszy się na każdy spacer, je z apetytem suchą karmę (na zewnątrz nie chce żadnych smaczków – za dużo stresu). Szybko się uczy – siada na komendę, rozumie “zostaw” i przychodzi zawołana.

Dla kogo? Najlepiej odnajdzie się z kimś, kto będzie bardziej obecny niż nieobecny w domu. Najlepiej domek z jednym łagodnym i nie za dużym psem, który pokaże jej, że ludzie i cały świat to wcale nie jest nic strasznego. Nie za bardzo pasują jej dzieci, więc na pewno nie do domu z malutkimi dzieciakami.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość