Gary

Gary

Imię: Gary  Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 12 lat Czip
Płeć: pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia Akceptuje psy
Aktywność: mała  Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Gary to czarny jegomość ze srebrnymi detalami, jak przystało na Mercedesa – to klasa sama w sobie.

Jest bardzo spokojny i jeszcze nie pewny kontaktu z człowiekiem, powoli się otwiera na mieszkanie w domu i spacery. Wykazuje ciekawość i chętnie zwiedza mieszkanie, ale na widok człowieka czmycha jeszcze na kanapę.

Cały dzień najchętniej by spędził na kanapie lub na swoim legowisku, gdyż jak każdy wie odpoczynek i regeneracja są bardzo ważne. Na ten moment ceni sobie miękki kąt i święty spokój.

Gary jest spokojny i opanowany więc na inne psy nie reaguje w ogóle, a wręcz unika. Drogę do jego serduszka trzeba sobie wydreptać. Z sunia rezydentka interakcje zerowe.

Toleruje dzieci i potrafi nawet wychodzić z takim małym człowiekiem na spacery. Pracujemy nad jego życiem towarzyskim więc jest zabierany w gości do sąsiadów. Gary powoli odrywa nowe zagadnienia życia w społeczeństwie więc zwiedza nowe miejsca lub szuka miękkiego podłoża gdzie może spocząć ze swoimi czterema cudownymi literami.

Gary nie jest pierwszej młodości więc i zdrowie nie jest jak już takie jak kiedyś. Aktualnie bierze leki na tarczyce i kończy kuracje na zapalenie pęcherza.
Na ten moment ma około 4/5 spacerów dziennie i chętnie na nie chodzi. Już prawie całkowicie zachowuje czystość w domu. Po wyleczeniu jego dolegliwości, nie powinien już mieć problemów z częstym siusianiem.

Gary szuka spokojnego i stonowanego domu. Chłopak ma 12 lat wiec szału z aktywnością fizyczną nie będzie. Za to na pewno ogrom dobrego towarzystwa, konieczności miziania i psiej wdzięczności możemy zagwarantować.

 

Nie zostanie wydany do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość