Hako

Hako

Imię: Hako   Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 6 lata   Czip
Płeć: pies   Szczepienia
Rasa: mieszaniec   Akceptuje dzieci
Wielkość: duży   Akceptuje psy
Aktywność: duża   Akceptuje koty

 

 

Kategoria:

Opis

Status – do adopcji.

Szukamy nowego- bardzo aktywnego domu dla pięknego mieszańca Husky z Goldenem.

Hako to 6 letni, bardzo energiczny i silny psiak. Całe życie spędził w domu z dziećmi. Nie ma w nim agresji, jedynie pokłady niewykorzystanej energii. Na spacerach bardzo ciągnie. W stosunku do innych zwierząt bardziej wykazuje chęć zabawy niż jakąkolwiek agresję.

Hako miał okazję uczestniczyć w kursie na psa dog-terapeutę, niestety samego egzaminu nie zaliczył. W jego dumnym psim serduszku i tak tkwi psi przyjaciel. Hako nie miał zbyt wielu okazji zostawać sam w domu ale za każdym razem grzecznie znosił rozłąkę i czekał na opiekuna. Psiak potrzebuje ściśle określonych zasad w domu. Np. nauczony jest nie wchodzenia do sypialni i korzystania z własnego legowiska. Zna podstawowe komendy (siad, łapa, zostań, Fe ). Na spacerze podczas dużego podekscytowania oczywiście potrafi ignorować poznane komendy. Hako ma dość wrażliwy żołądek i nie akceptuje karmy mokrej. Spuszczony ze smyczy wraca na zawołanie. Mamy nadzieję, że psiak znajdzie swoje szczęście i przyjaciela, który wraz z nim będzie spędzał dużo czasu na świeżym powietrzu i w dużej aktywności.

Hako prowadzony jest na szelkach z powodu budowy głowy, często udawało mu się uwolnić z obroży. Psiak nie lubi gdy osoba z nim wychodząca ma parasol oraz zabiegu czyszczenia uszu.

Ogólny stan zdrowia Hako jest dobry, posiada szczepienia, jest zaczipowany. Obowiązkiem osoby adoptującej jest kastracja psa.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety adopcyjnej.

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość