Ido

Ido

Imię: Ido  Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 15 lat Czip
Płeć: pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia Akceptuje psy
Aktywność: mała  Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Ido to bardzo spokojny i powolny jegomość. Jak przystało na jego dojrzały wiek to głównie śpi. Jest energooszczędny, ale od czasu do czasu robi obchód po mieszkaniu, sprawdza stan ilościowy domowników i wraca na swoje legowisko. Nie angażuje się w żadne afery z rówieśnikami ani nie zwraca zbytnio uwagi na otoczenie. Raczej nie lubi kotów lub trochę się ich boi. Nie wiemy co go wcześniej spotkało ale generalnie ustępuje.

Na spacerku jeśli któryś podejdzie to cieszy się i próbuje wąchać i nawiązać przyjaźń.
Nasz seniorek zachowuje czystość w domu, długo wytrzymuje bez wychodzenia. Nie dużo je i najchętniej docenia domowe jedzenie, przyrządzane z miłością specjalnie dla niego. Swojej miski pilnuje w trakcie jedzenia i szczęka, bo tak jak żadnemu z nas, on też nie lubi jak mu się w miskę zagląda. My tutaj nikogo nie oceniamy ?

Na spacerku idzie powoli i raczej pilnuje się swojego opiekuna, aby ten mu nigdzie nie czmychnął niezauważony. Nie jest demonem prędkości ani maratończykiem więc krótkie i wolniejsze spacerki w jego tempie docenia najbardziej. Lubi przystawać rozglądać się, wąchać i mieć człowieka na widoku.

Potrzebuję osoby cierpliwej, która zaakceptuje go takim jakim jest, czyli kochanym starszym panem poszukującym miłości na ostatnie lata swego psiego życia. A nie było ono usłane różami więc tym bardziej człowieki, które go przygarną będą miały satysfakcję że pomogły temu spokojnemu bezdomniakowi. Ważne aby jego przyszły dom był wyposażony w windę lub był na parterze bo nasz mały seniorek ma problem z poginaniem po schodach.

Warto dodać, że doświadczony życiem Ido, jest cierpliwy i robi wrażenie jakby żadne głaskanie czy biegające dookoła dzieci go nie denerwowały. Słabo słyszy więc trzeba czasem do niego głośniej i drukowanymi literami mówić.
Podsumowując – pokochaj Ido i daj mu cudowny i spokojny dom na ostatnie chwilę Człowieku.

 

 

Nie zostanie wydany do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość