Laki

Laki

Imię: Laki  Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 7 lat Czip
Płeć: pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Mając takie imię i będąc tak pięknym i wesołym psem, można by powiedzieć że miał cudowne życie pełne miłości i bliskości opiekunów. No niestety, nic bardziej mylnego ☹

Ostatnie lata Laki żył na Pedigree i chodził w kolczatce. Nie miał nawet legowiska, a o wizycie u weterynarza nawet szkoda wspominać. Najgorsze, że ludzie byli święcie przekonani, że dobrze się nim zajmują.

Finał tej opieki był taki, że miał zostać uśpiony bo nie było chęci i pieniędzy na leczenie. Fałszywe przekonanie, że gdyby oddali do schroniska to i tak by tak skończył był dramatyczny.

Historia, skąd psiak znalazł się u tych ludzi, nie jest do końca znana. Niby zaliczył początek swojego życia u kogoś, kto zamykał go w ciasnych i ciemnych pomieszczeniach. Potem niby było schronisko i adopcja przez starsza osobę, która ostatecznie oddała go wnuczkowi.

Finalnie pies trafił do nas. Musimy go porządnie odkarmić oraz przeprowadzić badania profilaktyczne gdyż niskiej jakości karma i zmniejszone porcję wpłynęły znacząco na jego sylwetkę.

Laki na spacerze ciągnie i musi się potrenować chodzenie na smyczy. W domu jest bardzo grzeczny i zachowuje czystość. Je bardzo łapczywie i rzuca się na jedzenie, ale co mu się dziwić? ☹

Oprócz tego to łagodny i pogodny pies, który zdecydowanie zasługuje w końcu na cudowny dom, kochającego człowieka i wieczne szczęście.

 

 

Nie zostanie wydany do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość