Maja i Mambo

Maja i Mambo

 

Maja i Mambo Sterylizacja/ Kastracja
Wiek:  3 miesiące Czip
Płeć: 1 x pies i 1 x suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: docelowa średni Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

 

Poznajcie Maję i jej brata Bambo.
Psie piękności gotowe są już opuścić bezpieczny dom tymczasowy i wyruszyć w najpiękniejszą podróż życia. Podróż do nowego domu.

Szczeniaczki maja 3 miesiące, pięknie załatwiają swoje potrzeby na macie, uczą się socjalizować z otoczeniem i kradną serca każdemu, kto ma okazję z nimi przebywać.
Maja jest wiecznie radosnym dzieckiem. Jej ogonek nie robi sobie przerw… no może czasem jak przyśnie to On też odpoczywa. Rozdaje buziaki na prawo i lewo, kocha ludzi i jest bardzo odważna. Wsłuchuje się w słowa opiekuna i szybko uczy się nowych rzeczy. Sunia lubi psie zabawki i z ogromną przyjemnością podgryza swoje zdobycze ( tylko te przeznaczone do zabawy). Ma zadatki na zrównoważonego, mądrego i posłusznego psa.
Bambo podobnie jak jego siostra ma łagodne usposobienie i chętnie uczy się nowości. Bardzo lubi kontakt z dziećmi i zaciekawieniem szuka z nimi kontaktu. Pozostawiony w domu na krótki czas, przesypia w oczekiwaniu na opiekunkę lub oddaje się zabawie z siostrą.

Nasze maluszki to wspaniałe i mądre psiaki, szukamy dla nich rodzin, które będą kontynuować pracę socjalizacyjną i pokażą im świat od najlepszej strony.
Maja i Bambo zostały odrobaczone, odpchlone, zaszczepione i zaczipowane.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

,

wiek

wielkość