Mika

Mika

Imię: Mika Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 8 miesięcy Czip
Płeć: suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Mika ma tylko 8 miesięcy a już doznała krzywdy od człowieka. Została interwencyjnie odebrana od osoby, która rzadko kiedy trzeźwo myślała a psa trzymała na balkonie… Inspektorzy ds. ochrony zwierząt z Podlasia uratowali mała sunię w typie teriera.
Zostałyśmy poproszone o zabranie małej ze schroniska i znalezienie jej domu w Trójmieście. I takie misje przyjmujemy z przyjemnością
Mika jest bardzo żywiołową młodą suczką. Jest bardzo aktywna i musi zdecydowanie nauczyć się wyciszać i wypoczywać. W sumie musi się prawie wszystkiego nauczyć, gdyż nikt jej wcześniej nie pokazał jak powinien zachowywać się grzeczny i szczęśliwy pies.
W domu tymczasowym Mika ma szansę na miliony głaksów od małych dzieci, które uwielbia. Czasem nawet utnie sobie na ich kolanach drzemkę.
Na spacerkach jest bardzo ciekawa świata i ciągnie strasznie. Zdecydowanie do przepracowania chodzenie na smyczy. Ale już teraz widać że spacerki i przygody to będzie jej konik.
Samochodem potrafi jeździć, ale pcha się na przednie siedzenie. Ponieważ nie ma prawa jazdy to dała się spacyfikować do bycia pilotem wyprawy do sklepu po szelki.
Mika znajduje się obecnie w domu z innym psiakiem oraz kotem z którym bardzo, ale to bardzo chce się zaprzyjaźnić. Kot nie podziela póki co jej entuzjazmu.
Dla Miki szukamy świadomego opiekuna, który będzie potrafił pracować z nią. Jest to pies w typie teriera więc instynkt łowczy na pewno się ujawni szybciej niż później, a sunia potrafi być uparta i charakterna.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość