Misia

Misia

Imię: Misia Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 15 lat Czip
Płeć: suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia Akceptuje psy
Aktywność: mała  Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Mieszka obecnie w domu tymczasowym z dziećmi, kotami i psem i nie sprawia najmniejszych problemów. Jak widać towarzyska z niej laska a relacje międzygatunkowe to jej specjalność. Jest przyjazna do wszystkich, ale potrzebuje chwili, żeby zaufać.

W domu trzyma czystość. Na dworze jeszcze nieufnie chodzi na smyczy. Zwyczajnie potrzebuje czasu, żeby się oswoić z okolicą, chociaż najchętniej biegnie z powrotem do domu. Jest to pies typu low maintenance, gdyż jej głównym zajęciem jest spanie. ?
Misia ma niedoczynność tarczycy, musi przyjmować dwa razy dziennie leki, które bez problemu je w smakusiach.

Dodatkowo na razie ma przyjmować tabletki na serce, chociaż na echo wyszło, że jest w bardzo dobrej formie jak na jej wiek, ale trzeba je uregulować (w związku z tarczycą).

Na prześwietleniu kręgosłup wygląda dobrze, ale Misia kuleje, ma zwyrodnienie łokci. Ponieważ nie słyszy to nie reaguje na budzenie wołaniem czy cmokaniem. Trzeba złapać z nią kontakt wzrokowy lub wołać tak aby sąsiedzi słyszeli. Gdy dzwoni domofon to nawet nie szczeka i listonosza też ma w nosie ?

Misia najlepiej nadaje się do domu spokojnego, gdzie większość cennego czasu może przespać lub poleżeć obok swojego człowieka, który pogłaszcze ją za uchem. Sama na kanapę nie wskakuje, natomiast jak się ją wsadzi to chętnie leży miziana przez swojego człowieka.

Misia poleca się do nowego domu, gdzie będzie mogła w spokoju po prostu sobie w spokoju być. Miejsce najlepiej bez schodów lub z windą, ponieważ słabo po schodach daje radę. Ale za to bardzo dobrze daje się nosić na rękach.

Kto chce być osobistym tragarzem Misi? ?

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość