Ofik

Ofik

Imię: Ofik  Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 7 lat Czip
Płeć: pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia Akceptuje psy
Aktywność: średnia  Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Offik to nasze oczko w głowie, które obecnie nadal przebywa w fazie socjalizacji. Nie jest taki łatwy i o jego względy trzeba zabiegać nieco dłużej. Nie daje się zbytnio głaskać i jeszcze boi się dotyku. Codziennie staramy się mu pokazać, że człowiek nie jest złą istotą i że może być jego bliskim przyjacielem.
Praca z tym brązowookim kawalerem polega na zdobyciu jego zaufania, nauczenia interakcji z człowiekiem, innymi psimi kumplami oraz otaczających go miastem.

Na spacerze w domu woli raczej omijać wszystkich niż iść na czołówkę. Na razie spaceruje na podwójnym zabezpieczenie bo głośne dźwięki powodują, że się płoszy i stara spierdzielić gdzie raki zimują. Bardzo cieszy się na powroty do domu, merda nawet ogonkiem co tylko potwierdza fakt że jest wdzięczny za ciepły kąt i zmianę swojego stylu życia.

Pomimo swoich lęków, jest ciekawski otoczenia i chyba powoli rozwija się w nim zmysł detektywa bo nawet konga zaczyna rozkminiać. Do tego forma całkiem spoko, i codziennie pokonuje schody na drugim piętrze. Trenuje do psiej olimpiady, chociaż może być ciężko bo uwielbia przysmaki wszelkiego rodzaju, kostki, uszy itp. Ale w sumie jak to mówią: „najpierw masa, potem rzeźba”.

Offik już wie, że miejsce w którym śpi i się relaksuje to jego legowisko. Wraca tam na popołudniową drzemkę i reaguje jak się mu mówi aby poszedł na miejsce. Taka z niego mądrala. Jak nabierze troszkę odwagi to trzeba będzie uważać aby nie zhakował hasła do kompa.

Nasz chłopak ma piękne brązowe oczy i lekko opadające na czoło uszy. Grzbiet praktycznie czarny, ale im bliżej łap tym jaśniej. Generalnie na Offiku dominuje kolor brązowy.

 

 

Nie zostanie wydany do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość