Reksia

Reksia

Imię: Reksia Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 4 lata Czip
Płeć: suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: duża Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty

 

Kategoria:

Opis

Status: w trakcie socjalizacji

Reksia to jeden z tych psiaków, który zapada w pamięć i skrada serducho od pierwszego spojrzenia. To taki misio w rozmiarze XL.

Życie jej nie rozpieszczało, podwórko, brak weterynarza, niechciane mioty, resztki z obiadu… codzienne życie wiejskiego burka.

Reksia jest bardzo pozytywnym psiakiem, który nie ma w sobie ani grama agresji. Jest przyjazna do człowieka, wręcz się boi przy pierwszym kontakcie i jest bardzo karna. Może być to efekt tego, że nieraz otrzymała po głowie od poprzednich właścicieli. Na psy reaguje bardzo neutralnie, a jeśli są duże, głośne bądź bardzo aktywne to szybko szuka wsparcia w swojej tymczasowej opiekunce.

Przyjechała do nas bardzo mocno wystraszona i codziennie uczy się życia w mieście. Nie zna nic, na co normalny pies nawet nie zwraca uwagi. Uczy się odgłosów typu: jadący tramwaj, sygnał karetki czy pisk opon.

Miliony nowych zapachów czy widoków to wszystko jest dla niej nieznane.
Wiejski burek w wielkim mieście.

Reksia ma ok 4 lat i pomimo strachu, który jeszcze jej towarzyszy to jest bardzo dzielna. Codziennie bardzo się stara, uczy wszystkiego od podstaw i nawiązuje pierwsze relacje z tymczasowymi opiekunami. Była już nawet po raz pierwszy w życiu na plaży i zaliczyła kąpiel w morzu.

Jest to naprawdę zjawiskowy pies, który od momentu poznania wywołuje uśmiech na twarzy. Szukamy dla niej cierpliwego i spokojnego opiekuna, który jednak popracuje z nią nad zbudowaniem formy na lato. Nie ukrywamy że Reksia masę już ma, teraz czas na rzeźbę ?

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość