Sara

Sara

Imię: Sara Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 2 lata Czip
Płeć: suka Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: średnia Akceptuje psy
Aktywność: średnia Akceptuje koty
Kategoria:

Opis

Sara przyjechała do nas bardzo, ale to bardzo wystraszona. Obecnie nadal trwa jej socjalizacja i pokazywanie, że człowiek to taka fajna istota co karmi, głaszczę oraz wyprowadza na spacerki.
Na spacerach już ładnie zaczyna chodzić ze swoją tymczasową opiekunką, ale nadal duży lęk odczuwa na widok psów i ludzi.
Grzecznie zostaje sama w domu, ale niestety nie cieszy się jeszcze na powrót człowieka tylko chowa w legowisku. Nie lubi bliskiego kontaktu z człowiekiem, w sensie czuje się niekomfortowo na kolanach czy na rękach. Powoli budujemy jej zaufanie oraz pewność siebie.
Jak chce się bawić albo być głaskana to sama przychodzi, a jak nie ma ochoty to się wycofuje. Cały czas trwa praca nad komunikacją z Sarą. W momencie stresu traci apetyt, żadne smaczki jej nie przekonują, nie można jej przekupić jedzeniem.
W domu utrzymuje czystość. Zaliczyła co prawda w nocy dwie wpadki gdyż nie wytrzymała, ale zrobiła siku na matę. Jest bardzo inteligentna.
Jeździ samochodem w kenelu, przyzwyczaiła się już i nie ma stresu.
Sara potrzebuje bardzo świadomego oraz cierpliwego opiekuna, który będzie z nią pracował oraz pomoże jej przełamać strach oraz jej lęki.

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość