Tofik

Tofik

Imię: Tofik Sterylizacja/ Kastracja
Wiek: 4-5 lat Czip
Płeć: pies Szczepienia
Rasa: mieszaniec Akceptuje dzieci
Wielkość: mały Akceptuje psy
Aktywność: duża Akceptuje koty

 

Kategoria:

Opis

Tofik mieszkał w króliczej klatce. Tak, to wcale nie jest żart!

Brudny i śmierdzący czekał na wybawienie. Nie mogliśmy pozostać obojętni na los biednego Tofika dlatego bezzwłocznie trafił pod troskliwe skrzydła jednego z naszych domów tymczasowych.
Nasz przyjaciel ma na swoim karku 4 może nawet 5 lat trudnego życia. Musiał być bity, bo pomimo wielkiego serca nowej opiekunki wciąż odczuwa lęk podczas wykonywania szybszych ruchów. Na szczęście udało się przekonać jego wierne psie serduszko, że jest bezpieczny i nie musi się już bać o kolejne jutro.
Tofik waży około 9 kilogramów i ma mnóstwo przyjemnego futerka do miziania. Okazało się, że bardzo lubi jazdę samochodem podczas której bacznie obserwuje otoczenie. Lubi też zabawę piłeczką i ciekawe spacery.
Początkowo smycz była dla niego czymś nowym i strasznym – dziś już dumnie czeka na kolejne spacerowe przygody. Tofik trochę boi się kontaktu z innymi psami, raczej unika problemów i zaczepek. Bezpieczniej też czuje się też z dala od kotów.
Szukamy dla niego rodziny świadomej pracy z psem po przejściach. Tofik robi ogromne postępy ale nadal potrzebuje spokojnego i zrównoważonego opiekuna, który zapewni mu poczucie bezpieczeństwa.

Tofik ma w zwyczaju dużo „gadać” jego powarkiwanie, może być odebrane jako oznaka odstraszenia ale tak naprawdę to bardzo kontaktowy i miły psiak.
Każdego dnia nasz mały przyjaciel poznaje świat od najlepszej strony. Mamy nadzieję, że już niedługo uda mu się zakotwiczyć w czyimś sercu i domu na zawsze.
Tofik świetnie sobie radzi pozostawiony w domu, sygnalizuje potrzebę wyjścia na dwór.
Psiak został zaczipowany, odrobaczony i odpchlony już niebawem zostanie zaszczepiony i wykastrowany.

 

 

 

Nie zostanie wydana do kojca, do budy ani na podwórko.
Obowiązkiem adopcji jest spotkanie adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
W pierwszej kolejności prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji:
Kinga 535 822 299
Prosimy o kontakt w godzinach 12:00-18:00

Informacje dodatkowe

płeć

wiek

wielkość