Organizator

Organizatorem eventu Doggy Day jest
Fundacja dla Szczeniąt Judyta oraz ERGO ARENA

Fundacja dla Szczeniąt Judyta, to organizacja non-profit, której celem jest niesienie pomocy psom porzuconym, bezdomnym, chorym.
Pod naszą opiekę trafiają szczenięta i mamy z maluchami, psy po wypadkach, niepełnosprawne, pobite, wymagające specjalistycznego leczenia, a także „zwykłe” burki – zdjemowane z łańcuchów, zabierane z koszmarnych warunków.

Każdego dnia stykamy się z psimi tragediami. Z miotami szczeniąt koczujących przy drogach, w lasach, na polach, w pustostanach. Z psimi rodzinami wegetującymi w norach, oborach, pod gołym niebem. Z psami cierpiącymi na schorzenia neurologiczne – takie jak wodogłowie, zapalenie mózgu, połamanymi na skutek wypadków lub pobić, niepełnosprawnymi, sparaliżowanymi, zagłodzonymi, chorymi na choroby zakaźne.

Pomagamy im w dwóch wyspecjalizowanych ośrodkach i Trójmiejskim Oddziale. Sochaczew ratuje szczenięta i psie rodziny. Judytowo pod Płońskiem – psy dorosłe, wymagające leczenia i rehabilitacji. Oddział Trójmiasto – niesie pomoc behawioralną, a dzięki siatce domów tymczasowych uczy psiaki życia z ludźmi.

Wszystko po to, by nie tylko ocalić życie, ale znaleźć dom – bo to jest cel ciężkiej pracy każdego z trzech filarów naszej Fundacji.

ERGO ARENA – hala widowiskowo-sportowa usytułowana przy Placu Dwóch Miast na granicy Gdańska i Sopotu!